Основа для гель-лаку: її головна роль та особливості застосування
Основа для гель-лаку: її головна роль та особливості застосування
Процес створення гарного манікюру з використанням гель-лаку складається із кількох обов'язкових етапів. І перший – нанесення на нігтьову пластину прозорої бази. Вона іноді рідкої, іноді густої консистенції, здатне забезпечити краще зчеплення кольорового лаку з основою і зробити остаточний результат максимально акуратним і довговічним. Деякі види баз здатні зміцнювати нігтьову пластину.
Сьогодні ми розповімо, які основні функції виконують бази для гель-лаку, як вибрати відповідні засоби та головне – як правильно використовувати продукцію, щоб отримати найкращий результат.
Навіщо використовується базове покриття?
Зазвичай питання «навіщо потрібна база для гель-лаку?» задають представниці прекрасної статі, які вперше стикаються із процедурою створення манікюру з використанням гель-лаку. Ті, хто вже робив такий манікюр, а також майстри салонів не мають жодних сумнівів у тому, що база є одним із найважливіших матеріалів для виконання роботи.
Серед найголовніших її функцій можна назвати зміцнення нігтьової пластини. Завдяки густій консистенції зміцнюючі бази наносяться в досить товстий шар і допомагають зробити навіть найтонший ніготь менш ламким. Інші функції базового покриття:
захист нігтя від кольорових пігментів, що містяться у гель-лаку;
збільшення тривалості манікюру - без бази покриття протримається на нігтях не більше тижня, після чого втратить свій привабливий вигляд;
вирівнювання основи нігтьової пластини – часто на нігтях присутні шорсткості та нерівності, які не тільки псують зчеплення гель-лаку, але й роблять манікюр менш акуратним, а база в свою чергу згладить усі дефекти нігтя;
реконструкція зламаного нігтя
Особливості вибору бази для гель-лаку
З того, що потрібно для гель-лаку, особливу увагу слід приділити вибору базового покриття. Сьогодні виробники пропонують бази для різних видів нігтів. У жодному разі не варто використовувати один засіб для всіх, не розібравшись, у кого більш тонка нігтьова пластина, а у кого досить міцний ніготь, що не вимагає товстого шару покриття.
Виходячи з типу нігтів, рекомендуємо підбирати базу так:
для ламкої та тонкої нігтьової пластини зверніть увагу на еластичні основи;
для створення красивих нюдових манікюрів, а також френча використовуються ніжні відтінки камуфлюючої бази;
для міцних та довгих нігтів підійде тверде базове покриття.
Особливості використання бази для гель-лаку
Щоб базове покриття під гель-лак виконало всі свої завдання та зберегло красу манікюру надовго, необхідно використовувати його згідно всіх рекомендацій виробника. Є кілька правил, які потрібно пам'ятати:
наростити великий шматочок нігтя за допомогою базового покриття у вас не вдасться – для цього краще використати спеціальні засоби;
для нерівної пластини потрібно більш товстий шар, ніж для рівного нігтя;
Обов'язково висушуйте базу під лампою і тільки після цього приступайте до нанесення гель-лаку (щоб манікюр був максимально довговічним обов'язково закріпіть весь процес топовим покриттям).
Нанесення бази на нігтьову пластину це перший етап, з якого починається створення манікюру з використанням гель-лаку. Головне – правильно підійти до купівлі базового покриття, віддаючи перевагу перевіреним та надійним виробникам. Вибір правильного засобу – запорука довговічності та акуратності манікюру.