Пече у лампі - наслідки жахливі!
Якщо вам пече у лампі і ви терпите – отримуєте екзотермічний опік.
Потім це загрожує оніхолізисом. І терпіти НЕ МОЖНА, це не означає що треба діставати кожні 2 секунди щоб все розтікалося в коржик, це означає - діставати коли відчуваєте тепло, чекати поки відчуття тепла пройде (секунд 5) і ставити назад.
Бази печуть більше ніж гель, і чим товстіший шар, тим більше виділятиметься тепла під час полімеризації. І чим більша нігтьова пластина - відповідно теж більше пече. Тому зазвичай мізинець і безіменний майже не печуть або взагалі не відчувається.
Серед базових покриттів IZZY низькотемпературними є всі бази, що камуфлюють, трохи пече каучукова база, а ось базу STRONG необхідно наносити не товсто - інакше вона може пекти.
Для довгих нігтів або для виправлення архітектури натуральних нігтів краще використовувати матеріал, що моделює - наші гелі майже не печуть і легко самовирівнюються.
Ще відіграє роль і чутливість НП, її товщина, наскільки там збережений дорсальний шар і який день циклу. Тому один і той же матеріалу буде пекти щоразу по-різному.
Потужність лампи – однозначно впливає. Завжди нова лампа буде сушити швидше, через місяці три швидкість полімеризації знижується, водночас і неприємні відчуття.
І звернення до майстрів – печіння ніяк не пов'язане з якістю баз, воно лише говорить про кількість пластифікаторів, яких може бути більше чи менше у вашому матеріалі.