Лампа для манікюру SUNХ5

IZZY
лампа
800,00
грн.

Лампа SUN X5 Plus (80W LED+UV) призначена для полімеризації гель-лаків (шеллак), нарощування нігтів та будь-яких покриттів, до складу яких входить гель (наприклад, біогель).


UV LED лампа, яка відмінно підійде не тільки для будинку, але і для салонів краси. Лампа для полімеризації SUN X5 Plus має кілька налаштувань часу, що робить її дуже зручною у використанні та стане незамінним помічником майстра манікюру. Вам зовсім не треба стежити за часом затвердіння лаку. UV LED лампа Sun X5 Plus здатна пропрацювати до 50 000 годин.

Безпечна та дуже ефективна UV+LED лампа SUN X5 Plus.

UV/LED світлодіодна лампа SUN X5 Plus 80 Вт оснащена таймером на 10, 30, 60 і 99 секунд для автоматичного використання, стане відмінним допоміжним приладом на столі у будь-якого професіонала, що займається манікюрним сервісом, або любителя.

Bezpechna ta duzhe efektyvna UV+LED lampa SUN X5 Plus.

Також вона має низькотемпературний режим для комфортнішого процесу полімеризації. Завдяки компактним розмірам та лаконічному дизайну вона стильно виглядає, а за рахунок наявності всіх необхідних функцій спростить та прискорить процес роботи з гелевими лаками, фарбами та гелями, сприйнятливими до спектру led-хвиль. Увімкнення/вимкнення приладу здійснюється шляхом приміщення всередину нього руки та її подальшого забирання, оскільки він оснащений датчиком руху.

Особливою перевагою лампи є те, що вона має функцію захисту від перегріву!

Характеристики:

Дисплей: є

Кількість світлодіодів: 36 шт.

Дно: знімне

Потужність: 80 Ватт

Вага: 700 г

Період полімеризації: гель-лак – 5-30 секунд, led-гель – 30-60 секунд.

Є датчик руху

Робочі режими: на 10, 30, 60, 99 секунд

Розміри лампи: 23*20*10 см

Довжина хвилі: 365 - 405 nm

Комплектація: LED лампа, кабель, інструкція.

Click to order
Ваш заказ
Total: 
Ваше ФИО
Ваш Email
Ваш телефон
Варианты доставки
Как нам с Вами связаться для подтверждения заказа?
Адрес доставки
Промокод
Payment method